Dairymaster

Dairymaster

Світовий лідерів з виробництва обладнання для молочних ферм компанія «Dairymaster» пропонує: паралелі і каруселі різного рівня складності і автоматизації.


«Dairymaster» це - паралелі з перекидною рукою, з швидким, або послідовним виходом тварин; системи автоматичної годівлі в доїльній залі і на пасовищі; автономні системи гноєвидалення без ланцюгів або тросів; підгінні ворота; системи охолодження молока - горизонтальні і вертикальні танки; системи регенерації холодної води і системи відновлення тепла; найсучасніша і найточніша система управління здоров’ям і фертильністю тварин МуМонітор+; селекційні ворота.

Філософія доїння від «Dairymaster» - видоїти корову делікатно, але швидко і повністю, зберігаючи при цьому вим’я здоровим для наступних лактацій.

Основні переваги:

  • Кращий стан дійок – за рахунок використання системи доїння 4-0 (4 дійки одночасно) корова видоюється в середньому на 1 хв швидше. Це на 60 пульсацій менше за один раз, або на 36 тис скорочень менше за рік. «Dairymaster» зберігає здорове вим’я для наступних лактацій.
  • Повне видоювання – за рахунок високого тиску в фазі доїння та низького тиску в фазі відпочинку корова видоюється краще. Високий тиск в фазі доїння – 42 кПа на всі 4 дійки, і низький тиск - до 12 кПа в фазі відпочинку. теж на всі 4 дійки. Система Кластер Клінз – дезінфекція апарата після видоювання кожної корови для уникнення перехресного маститу.
  • Унікальне поєднання будови та якості матеріалів колектора, дійкової гуми, системи пульсації, разом з використанням системи годівлі під час доїння дає можливість збільшити надій в середньому на 5%. Використання обладнання «Dairymaster» – гарантія відсутності гіперкератозів, підсмоктування повітря, та явища спадання апаратів.
  • Найсучасніша і найточніша на сьогодні система управління здоров’ям і фертильністю тварин МуМонітор+ передає та опрацьовує дані від кожної корови з періодичністю 15 хв. Ви точно знатимете, як почувається тварина, скільки вона відпочиває, приймає корм, період румінації, пік охоти, ветеринарні події і т.д. Передбачена можливість аналізу стану тварини за період 64 дні, як по днях, так і тенденції, відхилення від середніх по групі або встановлених показників.
  • Система охолодження молока «Dairymaster» економить до 60% електроенергії. Система рекуперації тепла – це ще економія 20-27% затрат на електроенергію.
  • Адресна годівля в доїльному залі або автономні станції в корівнику або на пасовищі.
  • Можливість доїння в основну або додаткову молочну лінію – ще одна конкурентна перевага «Dairymaster». При цьому рішення про відведення молока в додаткову молочну лінію може бути прийняте заздалегідь і запрограмоване оператором до доїння, з робочого місця, або бути прийняте і реалізоване безпосередньо дояром в доїльному залі.

Понад 30 років успішних монтажів та мільйони кілометрів скреперів – це підтвердження якості та надійності. Скрепери «DAIRYMASTER» - це трекова система направляючих, з використанням гідроциліндрів. Жодних тросів чи ланцюгів, які з часом розтягуються і навіть рвуться, травмуючи кінцівки. Є можливість встановлення на непарну кількість алей.

Система автоматичного підгортання корму FeedMax – заохочує до поїдання корму.