Гель для обробки ран та догляду за шкірою Blue Butter Gel

108
грн.
Об'єм:
Blue butter – це гель для догляду за шкірою, який має широкий спектр дії.

В своєму складі він має натуральні екстракти чебрецю, ромашки, деревію. За рахунок цього BLUE BUTTER чудово зволожує шкіру, придає їй здорового вигляду, сприяє активному відновленню природного захисного бар'єру шкіри шляхом пом'якшення, живлення і регенерації епідермісу.

Сприяє загоєнню тріщин шкіри, опіків, виразок та захищає шкіру від подразнення.

Гель показаний при хронічних та гострих запаленнях та пошкодження шкірних покривів, а саме:
  • Дерматитах;
  • Екземах;
  • Мікроспоріях;
  • Пододерматитах;
  • Лишаях.

Він відновлює мікроциркуляцію та нормалізує обмін речовин в клітині. Стабілізує рН, нормалізує метаболізм у рановій поверхні, нейтралізує неприємний запах, очищає рани, сприяє їх грануляції та епітелізації.


Додаток 2
до реєстраційного посвідчення AA-09356-01-20 від 03.03.2020

Опис:
М'який гель блакитного кольору зі специфічним запахом.

Cклад:
1г гелю містить діючі речовини (%): бензетонію хлорид – 0,1; тимол – 0,1.
Допоміжні речовини: ланолін; екстракт ромашки (Matricariarecutitaextract); екстракт деревію chillea millefoliumextract); олія ши (каріте); FD&C барвник.

Фармакологічні властивості:
АТС vet класифікаційний код: QD08 Антисептики та дезінфектанти. (QD08AJ5, бензетонію хлорид у комбінаціях).

FORTICEPT® BLUE BUTTER™, ГЕЛЬ – антисептичний гель, який проявляє ранозагоювальну, протизапальну, протиалергійну, протигрибкову дії. Здійснює заспокійливу дію, знімає подразнення та свербіж, володіє широким спектром антимікробних властивостей, виконує бар'єрну функцію для ушкоджених тканин шкіри від проникнення збудників бактеріальних і грибкових інфекцій.

Препарат активізує окислювальні метаболічні процеси в клітині в умовах дефіциту енергії. В умовах гіпоксії, а також при підвищеному споживанні енергії тканиною в процесі загоєння та регенерації, препарат стимулює енергетичні процеси клітинного метаболізму. Також стабілізує рН, нормалізує метаболізм у рановій поверхні, нейтралізує неприємний запах, очищає рани, сприяє їх грануляції та епітелізації. Прискорює регенерацію тканин.

Діючі речовини засобу – бензетонію хлорид і тимол забезпечують антимікробну ефективність стосовно більшості грампозитивних та грамнегативних бактерій (Escherichiacoli, Pseudomonasaeruginosa, Staphylococcusspp., в тому числі мультирезистентний золотистий стафілокок (MRSA) та фунгіцидну дію.

Комбінація допоміжних складників препарату сприяє активному відновленню природного захисного бар'єру шкіри шляхом пом'якшення, живлення і регенерації епідермісу. Фітокомпоненти (Matricariarecutitaextract та Achilleamillefoliumextract) володіють загоювальними, протизапальними (знижують рівень простагландинів), антиалергічними властивостями, здійснюють заспокійливий ефект після укусів комах. Рослинна олія Ши містить речовини (тригліцериди, жирні кислоти, феноли, токофероли), які глибоко проникають в шкіру, зволожують її, знімають набряк і запалення, активізують утворення колагену.

Застосування:
Зовнішньо, для місцевого застосування великій рогатій худобі, коням, собакам, котам на уражені/неуражені ділянки шкіри з метою лікування поверхневих ран (в т. ч. гнійних), дерматитів, екзем, опіків, відморожень, гнійно-некротичних виразок, пролежней, аденітів, абсцесів, тріщин (сосків вимені, анальних), поверхневих запалень шкіри та прілостей, післяопераційних і післятравматичних ран, а також профілактичних обробок шкіри для її захисту та зниження ризику інфікування. Ліквідує свербіж та запалення після укусів комах.
Посилання на дослідницьку базу

Дозування:

Препарат наносять на шкіру тонким шаром, рівномірно розподіляючи на поверхні ураженої тканини один-два рази на добу до повного одужання.

Протипоказання:
Не встановлені.

Застереження:
При правильному використанні побічні явища, як правило, не спостерігаються.
За підвищеної чутливості тварини до компонентів препарату і виникнення алергічних реакцій застосування препарату припиняють та призначають антигістамінні засоби. Не наносити на слизові оболонки. Не наносити на глибокі рани після укусів та опіки 3-4 ступеня. Продукцію тваринного походження, отриману під час та після застосування препарату дозволяється використовувати без обмежень.

Форма випуску:
Засіб випускається у полімерній тарі об'ємом 60, 90, 150, 240 г.

Зберігання:
Зберігати в оригінальній упаковці в темних сухих приміщеннях при температурі від 2 до 30°С. Допускається короткочасне зберігання під час транспортування за температури нижче 0°С.

Термін придатності:
3 роки від дати виготовлення.
Click to order
Cart
Total: 
Доставка
Город и отделение НП
Payment method